Szanowni Rodzice!!!

dot. ubezpieczenie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im UNICEF w Koszalinie

Po przeanalizowaniu wielu propozycji ubezpieczeń dla naszych uczniów jako Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im UNICEF w Koszalinie proponujemy Państwu ubezpieczyć dzieci
w firmie AVIVA.

Jest to według nas najkorzystniejsza oferta. Wynegocjowaliśmy bardzo korzystne warunki i stawkę:

Suma ubezpieczenia (trwały uszczerbek na zdrowiu) = 15 000 zł = składka 30zł /rok

Suma ubezpieczenia (trwały uszczerbek na zdrowiu) = 25 000 zł = składka 42zł /rok

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Uwaga!

Oba ubezpieczenia działają: 24h / cały świat

Za pobyt w szpitalu (z powodu NNW lub choroby) – wypłacana już od 1 dnia (min czas pobytu w szpitalu=24h)

Ubezpieczenie obejmuje także wyczynowe uprawianie sportów – w tym sportów walki (uczestnictwo w zajęciach sportowych w szkole i poza szkołą np. w klubach sportowych)

Szczegóły dot. ubezpieczenia:

Zakres i Warunki Ubezpieczenia AVIVA cz1

Zakres i Warunki Ubezpieczenia AVIVA cz2

Plakat dot. ubezpieczenia AVIVA

Dzieci, za które zostanie opłacona składka ubezpieczenia mają zagwarantowane ubezpieczenie od 01. 09. 2018 r.

Dzieci, za które nie zostanie opłacona składka ubezpieczenia – nie będą objęte ubezpieczeniem!!!

Każdy rodzic, który będzie chciał zapłacić składkę za ubezpieczenie dla dziecka – musi wypełnić stosowne Oświadczenie:

Oświadczenie rodzica dla AVIVA

Wpłat należy dokonywać u skarbników klasowych do 30 października 2018 r.

Skarbnicy klasowi po zebraniu pieniędzy na ubezpieczenie zobowiązani są:

a. wpłacić pieniądze na konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im UNICEF w Koszalinie oznaczając wyraźnie, jakiej klasy dotyczy wpłata;

b. wrzucić do skrzynki RR (na parterze szkoły koło gabloty RR) wszystkie Oświadczenia zebrane od rodziców i opatrzyć je opisem – „Oświadczenia dot. ubezpieczenia dla klasy ……”

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z naszymi opiekunami z firmy AVIVA:

Pani Marta  Kondraciuk, tel. 602-466-051

Pani Danuta Ciuła, tel. 604-454-701