Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Skład Rad Klasowych Rodziców

Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Koszalinie

na rok szkolny 2017/2018

Lp.

klasa

Przewodniczący

Zastępca

Skarbnik

1.

Ia

Urszula Szczepaniuk

Irmina Makowska

Anna Popowicz

2.

Ib

Ilona Siatkowska

Alicja Sujdak

Karolina Rogalinska

3.

Ic

Artur Kutwin

Barbara Szyjka

Agnieszka Barczyńska

4.

IIa

Dorota Czerwińska

Marta Stojewska

Agnieszka Garczyńska

5.

IIb

Marta Muchowska

Patrycja Brzuska

Monika Szubstalska

6.

IIIa

Ewa Trawińska

 

Magdalena Szejgiec

7.

IIIb

Joanna Romek

Maja Frankowska

Ewa Dowejnis

8.

IIIc

Jolanta Kruk

Ewa Tkaczyk-Czysz

Kamila Bitrych

9.

IIId

Justyna Śmidecka

Aleksandra Schmidt

Eliza Iwanowska

10.

IIIe

Karolina Asanowicz

Katarzyna Sikora

Karolina Łapińska

11.

IVa

Magdalena Urbańska/Piotr Iwat

Ewa Ciuła

Arkadiusz Karaśkiewicz

12.

IVb

Maciej Kaczorowski

Magdalena Zdzińska

Monika Szubstalska

13.

IVc

Monika Tomas-Czerepkow

Luiza Garczarek

Anna Matera

14.

Va

Aleksandra Czubak

Laura Włodarek

Magdalena Kaczyńska

15.

Vb

Anita Iwasieczko

Dariusz Zimny

Ewelina Wroczyńska

16.

Vc

Maria Pelc

Justyna Mikołajczyk

Dorota Czerwińska

17.

VIa

Agnieszka Łagoda

Jacek Osmólski

Edyta Patrzałek

18.

VIb

Jolanta Tazbir

Magdalena Pieńkos

Agnieszka Mazur

19.

VIIa

Wioletta Adamiak

Błażej Jankowski

Maja Frankowska

20.

VIIb

Aneta Środa

Justyna Lewandowska

Urszula Winecka

21.

VIIc

Karolina Przybyła

Marzena Trusz

Sylwia Tucka

22.

IIaG

Marek Sadecki

Agata Świderska

Irena Bielska

23.

IIbG

Joanna Żmuda

Anna Korszeń

Anna Hayn

24.

IIIaG

Mariusz Gościński

Elżbieta Filipczyk

Adam Świetlik

25.

IIIbG

Paweł Maliszewski

Aneta Drążkiewicz

Agnieszka Żuraw

 

Osoby zgłoszone do reprezentowania klasy na zebraniach Rady Rodziców.

 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?