Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Harmonogram imprez szkolnych

 

Lp.

Nazwa imprezy

Odpowiedzialny

Udział klas

Termin realizacji

A. IMPREZY MIĘDZYSZKOLNE ORGANIZOWANE PRZEZ Szkołę Podstawową nr 5

  1.       1.             

XIII Integracyjny Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora SP5 w Koszalinie

Justyna Mlazga

Jacek Czarnota

wg zgłoszeń

XI.2017

  1.     2.             

V edycja konkursu międzyszkolnego dla uczniów klas I SP „Miś Pluszowy”

Monika Szałajko

wg zgłoszeń

XI.2017

  1.       3.             

Regionalny konkurs dla uczniów klas III SP z języka angielskiego

Magdalena Zdzińska

wg zgłoszeń

XI/XII

2017

  1.       4.             

III Międzygimnazjalny Konkurs Edukacyjno - Sportowy „Wybieramy Zdrowie” o Puchar Dyrektora SP5 w Koszalinie

Beata Kling

wg zgłoszeń

VI.2018

  1.       5.             

V edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „UNICEF – marzenia dzieci świata”

Dorota Grundkowska

Grażyna Śmierzewska

wg zgłoszeń

III.2018

  1.       6.             

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ciekawe miejsca w Polsce” dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej

Monika Szałajko

 

wg zgłoszeń

III.2018

  1.       7.             

VI Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Rysowanie na ekranie” dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Dorota Ilecka

Jolanta Mikołajczak

wg zgłoszeń

III.2018

  1.       8.             

XIII Międzyszkolny Turniej Ekologiczno – Zdrowotny

Beata Małkowska

Alina Sieniawska

wg zgłoszeń

IV.2018

  1.       9.             

VIII Międzyszkolny Turniej Mini Koszykówki Chłopców klas V SP o Puchar Dyrektora SP5

w Koszalinie

Cezary Tudruj

wg zgłoszeń

IV.2018

  1.   10.             

Międzyszkolny Turniej Sprawnościowy dla uczniów klas IV - VI

Adam Ciećkowski

wg zgłoszeń

IV/V.2018

B. IMPREZY WEWNĄTRZSZKOLNE

  1.       1.             

Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego

Justyna Mlazga

Jacek Czarnota

II – III G

IX.2017

  1.       2.             

Rajd rowerowy

Justyna Mlazga

Jacek Czarnota

II – III G

IX.2017

  1.       3.             

VII Gimnazjalny Rajd Pieszy po Górze Chełmskiej

Justyna Mlazga

Jacek Czarnota

II – III G

X.2017

  1.       4.             

Konkurs wiedzy o Patronie Szkoły

Małgorzata Statkiewicz

SP + G

X.2017

  1.       5.             

Pasowanie na ucznia klasy I

wychowawcy klas I

I SP

X.2017

  1.       6.             

Dzień Niepodległości – konkurs na najładniejszy kotylion (SP) i plakat (G)

Andrzej Karasek

Marta Jagiełowicz

SP + G

XI.2017

  1.       7.             

Szkolny konkurs „Prawda o AIDS – przekaż ją dalej”

Beata Kling

VII SP

II – III G

1.XII.2017

  1.       8.             

Kiermasz świąteczny

świetlica szkolna

uczniowie świetlicy szkolnej

XII.2017

  1.       9.             

Świąteczne piosenki i kolędy w języku angielskim

Magdalena Zdzińska

I – III SP

XII.2017

  1.   10.             

Jasełka Bożonarodzeniowe

s. Małgorzata Michałowska

Andrzej Karasek

ks. Marcin Dobrowolski

SP I - III

SP IV-VII

G II-III

XII.2017

  1.   11.             

Szkolne eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas I-III

Dorota Ilecka

I – III SP

II.2018

  1.   12.             

Szkolne eliminacje do konkursu piosenki angielskiej dla uczniów klas IV-VII

Magdalena Zdzińska

IV - VI

II.2018

  1.   13.             

Dzień ze Sportem Drużynowym w SP5

Justyna Mlazga

Jacek Czarnota

VII SP

II – III G

II/III.2018

  1.   14.             

Szkolna Olimpiada Malucha

Agnieszka Jasiakiewicz

III SP

III/IV.2018

  1.   15.             

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III

Eleonora Maszońska

III SP

III/IV.2018

  1.   16.             

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Dorota Ilecka

I – III SP

IV.2018

  1.   17.             

Szkolny Konkurs Matematyczny „Myślę i liczę” dla uczniów klas III

Dorota Ilecka

II SP

V.2018

  1.   18.             

Dzień Angielski

Joanna Majewska

VII SP

II – III G

V.2018

  1.   19.             

Szkolny konkurs geograficzny „Szukamy talentów”

Małgorzata Statkiewicz

VII SP

II G

V.2018

  1.   20.             

Konkurs „Mały Historyk”

Beata Wachecka - Wąwoźniak

IV

V.2018

  1.   21.             

Przedwakacyjna Impreza Sportowo - Rekreacyjna

Justyna Mlazga

Jacek Czarnota

II – III G

VI.2018

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?